16 Tem

Oto Ekspertiz Merkezi Nasıl Açılır

Oto ekspertiz merkezi açmak için ilk önce kendi alanında donanımlı ustalar gerekiyor. Motor – mekanik, kaporta – boya ve elektronik alanında tecrübesi olan ve her marka model araç hakkında bilgi sahibi olan ustalarınız olmalı. Ülkemiz de araç bedelleri hayli yüksek olduğundan dolayı yapacağınız ufak bir hata sizi binlerce lira zarara uğratabilir. Bu hataları en aza indirmek için kullanmış olduğunuz cihazların ve ustalarınızın donanımı çok önemlidir.

İkinci olarak oto test merkezi açmak istediğiniz bölgenin analizinin detaylıca yapılması gerekmektedir. Zayıf bir bölgede açacağınız son teknoloji cihazlara sahip bir işletme size bir fayda sağlamayacaktır. Aynı şekilde yoğun bir bölgede açılan fakat yeterli donanıma sahip oto ekspertiz cihazları olmayan işletmelerde talebe cevap veremeyeceğinden geri planda kalacaktır.

Son olarak kullanmış olduğunuz ekspertiz cihazları kesinlikle kaliteli, sizi yarı yolda bırakmayacak donanımda olmalı. Farz edelim ustalarınız çok iyi, işletmenizin yeri de çok güzel bir lokasyonda ancak makinelerinizden sürekli problem yaşıyorsunuz. Bir gelen müşteri böyle bir işletmeye kesinlikle tekrar gelmeyecektir.

rdxmakine Oto Ekspertiz Cihazları kullananlar 360• eksperiz imkanına sahip olur. rdxmakine sektördeki tecrübesini kullanarak size bölge seçimi, mekan seçimi, usta koordinasyonu ve işletme yönetimi alanlarında desteğini sunar. Bu sayede size sadece verileri yorumlamak kalır.

Paylaş